O nas

Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych i skupionych na dobru klienta rozwiązań TSL na rynku europejskim

Fast-R to firma która powstała pod koniec 2018 roku, jako efekt wieloletniej, polsko-skandynawskiej współpracy handlowej i ponad dekady obcowania z szeroko rozumianą branżą TSL, początkowo prowadząc działania logistyczne tylko i wyłącznie pod własne zapotrzebowanie, a z czasem przeradzając się w spedycję międzynarodową, skupioną na obsłudze klientów z rynków, które znamy najlepiej.


Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych i skupionych na dobru klienta rozwiązań. Cechuje nas rzetelność, uczciwość, terminowość i bardzo restrykcyjne podejście do bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Nie chodzimy na skróty. Każdego kontrahenta, ale także i kierowcę pracującego dla nas, traktujemy z należytym szacunkiem.


Tabor naszych podwykonawców jest w stanie zrealizować każdą Waszą potrzebę. Obsługujemy standardowe ładunki całopojazdowe (FTL), a także częściowe (LTL) oraz ponadgabarytowe. Wiemy jak godnie reprezentować swoich klientów, oraz czym jest kultura pracy i punktualność.


Zaufały nam już dziesiątki firm z Polski i całej Europy. Zrealizowaliśmy tysiące dostaw i poszerzyliśmy bazę podwykonawców o ponad setkę zadowolonych ze współpracy kontrahentów.


Mamy nadzieję, że i Wy, zostaniecie jednymi z nich. Czy szukacie godnej zaufania spedycji, której chcecie powierzyć swój ładunek, czy też jesteście przewoźnikiem, który chce zawiązać współpracę z przyjazną i szanującą swoich partnerów firmą.
Jesteście w dobrym miejscu.

Nasz zespół

Konrad Zadworzański

Konrad Zadworzański

+48 794 918 743 konrad@fast-r.eu